Powązkowska 15 01-797 Warszawa

Godziny pracy : Poniedziałek - piątek godz. 8.00 - 16.00
  Kontakt : +48 22 300 86 40

POZNALIŚMY ZWYCIĘZCÓW TURNIEJU NEGOCJACYJNEGO

W dwóch etapach przeprowadzonych w dniach 17 i 24 października bieżącego roku odbył się, w formule on-line, Turniej Negocjacyjny dla Radców Prawnych zorganizowany przez Krajową Izbę Radców Prawnych. Patronami wydarzenia byli Prokuratoria Generalna, Polskie Stowarzyszenie Prawników Przedsiębiorstw i Wolters Kluwer.

Turniej stanowił doskonałą okazję do sprawdzenia się w praktycznej, punktowanej symulacji procesu negocjacyjnego, w warunkach zbliżonych do tych, w jakich często wykonują swoją pracę negocjujący w imieniu klientów radcy prawni. W pierwszym etapie uczestnicy rozwiązywali test sprawdzający wiedzę teoretyczną i praktyczną z obszaru negocjacji, w drugim zaś wzięli udział w finałowej rozgrywce on-line o charakterze dwustronnej gry negocjacyjnej.

Uczestnicy turnieju, prowadząc negocjacje w skomplikowanej sprawie spadkowej, oceniani byli poprzez algorytm, zaś mechanizm polegał na uwzględnieniu możliwych do uzyskania punktów, przy zachowaniu odmiennych dla każdego z zespołów celów do osiągnięcia. W przypadku uzyskania takiej samej liczby punktów wygrywał ten zespół, który uzyskał lepszy czas. Na zapoznanie się z materiałami uczestnicy mieli 50 minut, następnie przez okres 30 minut prowadzono negocjacje w pierwszej części rozgrywki, zaś po 10 minutowej przerwie zespoły ponownie podejmowały negocjacje, tym razem w kolejnej odsłonie, przez okres 60 minut.

Zwycięzcami Turnieju Negocjacyjnego dla Radców Prawnych zostali radcy prawni Marta Drabiuk i Rafał Rybnik z Okręgowej Izby Radców Prawnych w Białymstoku. Gratulujemy!